+370 675 37869 info@squash.lt

Lietuvos vyrų skvošo čempionatas


Tenisas – ne vienintelis sportas su raketėmis, sulaukiantis vis didesnio dėmesio Lietuvoje. Šį savaitgalį Kaune vyks sveikiausiu pasaulyje sportu pripažinto skvošo čempionatas, kuriame susikaus beveik 50 šio sporto profesionalų iš Lietuvos ir užsienio. Jau septintą kartą vykstantis turnyras šiemet iš sostinės keliasi į Kauną.
Skvošas Lietuvoje jau subūrė stiprią profesionalų bendruomenę, kuri kasmet sparčiai auga, tad išsaugoti geriausių žaidėjų vardus čempionate senbuviams tampa vis sunkiau. Šiemet tikimės itin didelės konkurencijos“, – sakė Lietuvos skvošo asociacijos valdybos narys Karolis Kuklys.

Turnyre dalyvaus praėjusių metų finalininkai: čempiono titulą ginantis Martynas Pempė ir Mantas Kočiūnas.

Žurnalas „Forbes“ skvošą yra pripažinęs pačiu sveikiausiu sportu. Skaičiuojama, kad per vieną valandą skvošo žaidėjas sudegina 600-1000 kalorijų. 187 metus skaičiuojančią sporto šaką kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą renkasi vis daugiau žmonių visoje Lietuvoje. Skvošo aikšteles jau galima rasti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Druskininkuose.

„Skvošas – itin naudinga fizinė veikla vaikams. Tikimės, jog augantis sporto populiarumas paskatins tėvus leisti vaikus treniruotis nuo mažens, taip užtikrinant itin gerą jų fizinę būklę augant bei rengiant ateities Lietuvos skvošo čempionus“, – teigia K. Kuklys.