+370 682 49318 info@squash.lt

Reitingas


Šiame puslapyje visada rasite naujausius Lietuvos skvošo federacijos reitingus.

2021-05-15 reitingas.
VietaŽaidėjasTaškaiŽaidimų skaičiusTaškų pokytisVietos pokytis
1Jaiyeola Seun2791532
2Mantas Kočiūnas27085-32
3Martynas Pempė264900
4Andrius Voišnis258400
5Ričardas Stasevičius23246-37+1
6Audrius Bakanas232100+1
7Laurynas Minkus23086175+6
8Jonas Narbutas23075-58-3
9Modestas Anusauskas2220521
10Andrius Stancaitis22035-20-2
11Gedas Stankevičius219200-1
12Gediminas Buntis212600+2
13Paulius Stanikūnas212200+2
14Andrius Sakalauskas21155-37-3
15Dima Sankovich207100+1
16Edvinas Vasiliauskas20206-116-4
17Linas Zdanavičius200400
18Konrad Tyma198300
19Marius Tamošiūnas191900
20Eugenijus Rimkevičius18725108+4
21Valiantsin Haiduchenia185800-1
22Justinas Šliažas183400-1
23Nerijus Vaidaugas178300-1
24Sigitas Stanelis176800-1
25Audrius Losunovas171500+1
26Gintautas Giržadas169700+1
27Oleg Bukin1676562+3
28Tomas Slavenskas167000
29Augustas Antanaitis16565-96-4
30Povilas Mickūnas162300-1
31Karolis Šeškas160400
32Aurimas Narbutas160000
33Domas Girtavičius158100
34Giedrius Grigaitis157900
35Edvinas Saveikis157600
36Liudvikas Janušauskas155900
37Rytis Bieliūnas155900
38Domas Amolevičius152100
39Karolis Jurys150600
40Tomas Miliūnas149900
41Justinas Pipiras146600
42Nerijus Šiaulys145900
43Dmitriy Verakso145000
44Sebastian Kala143900
45Andrius Gegužis143151
46Erika Rimšaitė140900
47Aurimas Jukna138500
48Justas Pilipavičius137200
49Tadas Petravičius137200
50Gintaras Strazdas135700+1
51Jonas Buteliauskas135700-1
52Aivaras Vaičiulis133500
53Paulius Petrauskas132600
54Daumantas Mikučionis131900
55Gediminas Gresevičius131800
56Vytautas Dženkauskas131600
57Dominykas Kabašinskas130900
58Mindaugas Jankus129700
59Eugenijus Chvatkovas129200
60Marius Šiukšteris128600
61Mindaugas Sujeta127800
62Rokas Markevičius126300
63Tomas Grigalaitis125600
64Mantas Didžiariekis125400
65Justinas Noreika124400
66Mintaras Grigaitis123300
67Alenas Kišonas123100
68Donatas Nomeika121900+1
69Ihar Kruhlik121900-1
70Gediminas Pranevičius120500
71Simonas Talalas119700
72Marijus Kuklys118700
73Juozas Lapeika118500
74Justas Nikonovas117200
75Lukas Deksnys116600
76Giedrius Gairionis115900
77Martynas Vaičekauskas115800
78Liutauras Varanavičius115700
79Jokūbas Baucė1147650+10
80Rūta Grigaitienė114500-1
81Gintas Jankus114100-1
82Paulius Mencas113500-1
83Jevgenija Vienažindytė112600-1
84Mantas Drazdys112400-1
85Tomas Krakauskas111400-1
86Artem Liss110800+1
87Modestas Telksnys110800-1
88Aaron Spevak109700
89Edite Masalska109500+2
90Mantas Grecevičius109500
91Vykintas Urniežius10915-18-6
92Darius Čerka108900
93Aidas Mileris107500
94Ramūnas Kutelis106600
95Algirdas Kviklys106500
96Simona Pakrijauskienė105700
97Žygimantas Gailiūnas105600
98Aleksas Kazanavičius105500
99Raminta Skirmantienė105200
100Dovilė Dagytė104600
101Erikas Vainikonis104500
102Gediminas Paliulis104400
103Tomas Jockus103200
104Gina Daugmaudė101300
105Jonas Zelba101200
106Povilas Rekašius100700
107Aivaras Mikalauskas99500
108Pavel Aliferka9864986
109Alex Simanovich98500-1
110Aliaksandr Babko9815981
111Eduardas Kauklys97800-2
112Jonas Armonas97700-2
113Rasa Šimkūnaitė96900-2
114Rugilė Valentaitė96500-2
115Tomas Baltutis96000-2
116Inesa Daugintaitė95800-2
117Dainius Pamerneckis95100-2
118Justinas Poška93100-2
119Vytautas Rimavičius92900-2
120Sandra Vasiliauskienė91900-2
121Povilas Jaruševičius89800-2
122Greta Gailiūtė84600-2