+370 682 49318 info@squash.lt

Reitingas


Šiame puslapyje visada rasite naujausius Lietuvos skvošo federacijos reitingus.

2020-09-19 reitingas.
VietaŽaidėjasTaškaiŽaidimų skaičiusTaškų pokytisVietos pokytis
1Mantas Kočiūnas27728-44
2Jaiyeola Seun2726825
3Martynas Pempė2649832
4Andrius Voišnis25848-11
5Ričardas Stasevičius240449+1
6Jonas Narbutas240200-1
7Gedas Stankevičius236200
8Audrius Bakanas230900
9Laurynas Minkus229800
10Modestas Anusauskas22904-7
11Dima Sankovich223200
12Paulius Stanikūnas219400
13Linas Zdanavičius216000+1
14Konrad Tyma213700+1
15Edvinas Vasiliauskas2135433+2
16Gediminas Buntis21264-37-3
17Andrius Sakalauskas210900-1
18Marius Tamošiūnas206800
19Andrius Stancaitis203400
20Valiantsin Haiduchenia200200
21Nerijus Vaidaugas192100
22Audrius Losunovas184800
23Sigitas Stanelis183400
24Gintautas Giržadas182900
25Justinas Šliažas181200
26Tomas Slavenskas180000
27Augustas Antanaitis1764820
28Karolis Šeškas172800
29Domas Girtavičius170400
30Eugenijus Rimkevičius168948
31Rytis Bieliūnas168000
32Povilas Mickūnas165200
33Domas Amolevičius164000+1
34Tomas Miliūnas161500+1
35Giedrius Grigaitis16088-38-2
36Oleg Bukin1597852+3
37Edvinas Saveikis1576826+1
38Liudvikas Janušauskas15634-49-2
39Dmitriy Verakso156200-2
40Karolis Jurys152100
41Justinas Pipiras150347
42Andrius Gegužis1492845+5
43Justas Pilipavičius147800
44Gintaras Strazdas146200
45Tadas Petravičius145800
46Aurimas Narbutas14568-26-4
47Aurimas Jukna14438-14-1
48Aivaras Vaičiulis143900
49Gediminas Gresevičius142000
50Mindaugas Jankus139800+1
51Paulius Petrauskas139400+1
52Eugenijus Chvatkovas139200+1
53Marius Šiukšteris138600+1
54Mindaugas Sujeta137700+1
55Erika Rimšaitė1366440+5
56Rokas Markevičius136100
57Jonas Buteliauskas13578-50-7
58Vytautas Dženkauskas135700-1
59Tomas Grigalaitis135400-1
60Justinas Noreika134000-1
61Daumantas Mikučionis1319439+4
62Nerijus Šiaulys131500-1
63Ihar Kruhlik131400-1
64Donatas Nomeika131300-1
65Simonas Talalas129000-1
66Marijus Kuklys127900
67Mantas Didžiariekis127000+1
68Arvydas Prochorovas126900+1
69Dominykas Kabašinskas12637-15-2
70Justas Nikonovas126300+1
71Mintaras Grigaitis12578-9-1
72Martynas Vaičekauskas124800+1
73Gintas Jankus122900+1
74Paulius Mencas122300+1
75Jevgenija Vienažindytė121300+1
76Alenas Kišonas1211860+9
77Gediminas Pranevičius12054-56-5
78Vykintas Urniežius119500-1
79Modestas Telksnys119400-1
80Liutauras Varanavičius1188836+4
81Juozas Lapeika118551185
82Giedrius Gairionis118300-3
83Jokūbas Baucė118200-3
84Mantas Grecevičius118000-3
85Darius Čerka117400-3
86Aidas Mileris115900-3
87Ramūnas Kutelis114900-1
88Tomas Klimavičius114100
89Simona Pakrijauskienė113900
90Raminta Skirmantienė113400
91Aaron Spevak1132425+3
92Dovilė Dagytė112700-1
93Rūta Grigaitienė1123851+11
94Mantas Gerdauskis112200-2
95Marius Martinkus111100-2
96Lukas Deksnys109740-1
97Edite Masalska109540-1
98Aleksas Kazanavičius109300-1
99Gina Daugmaudė109200-1
100Tomas Bago109200-1
101Povilas Rekašius109200-1
102Mantas Drazdys1091931+5
103Jonas Zelba109000-2
104Tomas Krakauskas108651086
105Aivaras Mikalauskas107300-2
106Aras Valiukas107000-1
107Alex Simanovich106100-1
108Gediminas Paliulis10588-20-6
109Artem Liss10559-93-22
110Algirdas Kviklys1052956+5
111Mykolas Grinevičius104000-3
112Erikas Vainikonis103589-2
113Inesa Daugintaitė103200-4
114Dainius Pamerneckis102400-3
115Justinas Poška100300-2
116Rugilė Valentaitė9917-30-4
117Sandra Vasiliauskienė99000-1
118Jonas Armonas97740-1
119Rasa Šimkūnaitė9694-31-5
120Povilas Jaruševičius93930-2
121Greta Gailiūtė91200-2
122Vytautas Rimavičius9044904